Miss příběhu---první kolo---

20. prosince 2008 v 8:37 | MiŠuL>ka |  vyřádění
Je tu první kolo soutěže... MISS PŘÍBĚHU 2008 !
Záměrně nepíšu jména pouze označím jednotivé příběhy čísli stejně jako v anketě..

i když by příběhy měly být 4... Dva soutěžící ještě neodevzdali... hned po odevzdání je sem přidám a můžou hlasovat právě pro ně...1)
Jak šel táta koupit dárky

Bylo ráno, bílé hory osvětlovalo slabé slunce. Začínalo krásné zimní ráno. Ráno před Vánoci. Všichni opozdilci již od svítání shánějí dárky, až na jednoho. Až na mého tátu. Jako vždy na Vánoce zapoměl, teď pomalu vylézal z postele, jakoby vůbec netušil kolikátého je. Z ložnice zamířil do kuchyně, aby si vypil svůj šálek kávy při ranních televizních novinách. Uvařenou kávu položil na malý konferenční stolek před televizí ,kterou zapnul. Z televize se ozvalo: "Dnes je poslední den, dky můžete sehnat posledních pár dárků pro vaše blízké, protože zítra už jsou VÁNOCE!" Táta vyprskl kávu,které se mezitím napil. "Sakra!"vzdychl si naštvaně. Odložil hrnek s kávou a šel se převléci aby mohl jít nějaké dárky koupit. Když byl převlečený a připravený k odchodu, zjistil, že nemá klíče. Začal je hledat. Hledal pod skříněmi,pod stolem, dokonce i v pelíšku našeho psa Nera. "Do prdele," ulevil si."Kde můžou bejt?" Když klíče ani po hodině hledání nenašel, vzdal to. Ze shora se ozvaly kroky, moje mamka už se také probudila."Zlato?" zavolala na tátu. "Ano?" odpověděl a snažil se nedat na tónu hlasu znát, jak je vytočený."Skočil bys, prosím, vyvenčit nera?" "Nojo,"zamručel táta a sáhl pro vodítko ležící na skříňce v předsíni. "Nero, k noze!" Pes s vrtícím se ocasem přiběhl a poslušně si sedl aby mu páníček mohl připnout vodítko. Vyšli ven. Za chvíli byl slyšet tátův naštvaný křik " Nero ty blbe! Jak si mohl?!" Vykoukla jsem z okna, Nero právě dovytvořil svou hromádku a v ní byly i tátovi klíče. Táta je znechuceně vylovil a šel je umýt. Po šťastném nalezení klíčů se odhodlal jet koupit dárky. Nasedl do svého peugota a nastartoval, vyjel. Po pěti minutách jízdy mu automobil ohlásil, že došla baterka a zastavil se. "Já se z toho dneska zblázním!"kopl táta do pneumatiky. Musel jít do obchodu pěšky. Šel po silnici, kterou projíždělo mnoho aut. Každou chvíli ho někdo postříkal břečkou, která na silnici po sněhu zbyla. Do obchodu dorazil o tři hodiny později. Na dveřích obchodu visela veliká cedule : DNES KVŮLI SVÁTKŮM POUZE DO 13:00 . Táta se mrknul na hodinky. 13:05. Sklesle si sedl na schody u obchodu. "Tak nejenom, že sem se dnes poprskal kávou,klíče mi vysral pes a ještě sem musel jít pěšky díky čemuž sem úplně promočenej, teď maj k tomu všemu ještě zavřeno a zejtra už sou ty blbí Vánoce!" vztekal se. Od té doby již můj otec na Vánoce nezapoměl.

2)
MAMINKA NA TO VYZRÁLA.

Jako každý den ve 15:00 Honzík sedí u počítače Terka smolí dlouhou esej maminka Marie uklízí vaří a pere a tatínek Karel čte noviny … jak tak čte najednou si všimne datumu na titulní stránce 15.6.08 "Šmankote " pomyslí si "zítra má Marie narozeniny a ještě k tomu 30!!" tatínek začne panikařit přiběhne k Terezce a začne blekotak "Terezko mohla bys vlastně ne dokázala bys vlastně tohle tak prostě…" Terka se poleká "táta se zcvoknul" a volá :
"mami táta se zbláznil" Ustrašená maminka vlítne do obývacího pokoje šáhne tatínkovi na čelo a řekne "šmankote , honem do postele a potit uvařím ti bylinkový čaj!!" Tatínek chudák vleze do postele a říká si "tak to už mě zachrání leda zázrak" a zázrak se dostavil nad tatínkem blikla žárovka a hned začal skládat básně :
Moje milá ženo
Nejseš tak stará
Do postele se ještě vejdeš
Seš ještě mladá ….
No prostě des !! Sám Tatínek se zhrozil a zmačkal papír!!! Teď už zbývá jediné vyskočil z postele hup do oblečení a běží do obchodní ho centra pár kroků před centrem si uvědomí
že nemá boty ale bačkory a tak běží zpátky domů vezme boty a běží do centra. Doběhne celý udýchaný ,nohy ho bolí ,dech nemůže popadnout . Běží k obchodu s dárkovými sety Hodinky nám ukazují 18:01 .. obchod s dárkovými sety má do 17:45 jde k obchodu s parfémy (UFFFF) mají otevřeno!! Tatínek se ale v parfémech vůbec nevyzná a tak si nevšiml že koupil parfém s vůní hnojiva (a to mi věřte že to není vůně příjemná ) Domů se dostal v 21:00 všichni kupodivu spaly a tak šel taky spát! Druhý den byla to sobota 16.06.08. Hned ráno oslavovali "Hodně štěstí zdraví .. Milá Marie" a teď přišli dárky . Honzík dal mamince nakresleného rytíře Terka rtěnku a byla řada na tatínkovi ! Vytáhl Zabalenou krabičku. Maminka vybalila a vidí parfém (obejme tatínka a říká) no teda Karle to sem nečekala!! Hned si stříkne na ruku trošku parfému , čuchne a běží na záchod !! Tatínek se úplně zhrozil poslal děti do pokojíčku a baví se s maminkou : Marie není to voňavé ? Voňávé viď to je vůně hnojiva!!! Opravdu sem si nevšiml
L !! Jsi hňup Karle!! Ale nebude tak zle , Marie. Máš pravdu vím co uděláme:
1) Už nikdy mi nekupuj kosmetiku
2) Budeš mi pomáhat v kuchyni!!
3) Tenhle smrad hnojiva budeme používat na hlínu a kytky
a ty si dávej pozor na to aby si to zas někdy nepoplet!!!
Maminka na to přišla a tatínek už nikdy nekupoval parfémy…


3) neodevzdala

4) neodevzdala
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mrs.Cuke - sb mrs.Cuke - sb | Web | 20. prosince 2008 v 14:27 | Reagovat

Ahoj MiŠuL>ko hlásneš for me .. nebo to nedáváš jako kdo prvý řekne o tvůj hlas... bla bla bla .. děkujam

2 MakYna11-SBnka MakYna11-SBnka | Web | 20. prosince 2008 v 14:28 | Reagovat

xD jééé hlasujte pro jedničkuuuu!!! xD

3 mrs.Cuke - sb mrs.Cuke - sb | Web | 20. prosince 2008 v 16:55 | Reagovat

ahoj plosimtě co dyž někdo bude hlasovat pro určo 3 neb 4 a dyž to neposlali . si klidne mužou shánět hlasy .. ne???

4 MiŠuL--ka  ll vlastnice blogu xD ll MiŠuL--ka ll vlastnice blogu xD ll | Web | 20. prosince 2008 v 17:59 | Reagovat

No.. ted de o to kdo je 4ka a kdo 3ka ;) ..pokud mi to odevzdaj tak to bude jistý x)

5 Kikusaa Kikusaa | Web | 20. prosince 2008 v 20:20 | Reagovat

Určo 2 ,,8 hlaaaas!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ti, co mě zaujali...
°
Breeze ° Diane °Ryouko ° Petit°Minet ° *PuNk_pRiNcEsS* ° Crazy_G!rl °


Chceš, abych si tě taky všimla? Pak jdi sem...