Hodnocení 01....-> Breeze

6. prosince 2008 v 13:38 | MiŠuL--> ka |  hodnocene
Jako první tu máme hodnocení blogu
---> Breeze (jedno z mejch sbéček)


Zopakuju co se vlastně hodnotí ->

1) Originalitamax 10 bodů
2) Kopírovánímax 15 bodů
3) Článkymax 20 bodů
4) Designmax 20 bůdů
5) Menumax 15 bodů
1) Originalita
Snažíš se uplatnit co se ti líbí...provokuješ dav velice chytlavými a zajímavými články...->už to samo o sobě je velmi originální za to zístáváš 7 bodů...ovšem co se týče originality v celkovém pohledu na blog-nic moc...celkově to děláš podle sebe, ale chtělo by to o kapku víc...přece jen další 1 bod!
Za originalitu celkem 8 bodů!
2) Kopírování
Bez kopírování by to nešlo..ale články jako takové nenacházíš u jiných, ale sama vyhledáváš (podle mě x) ), což se mi líbí, protože si sama můžeš zvolit co se ti líbí na sadě obrázků a co ne...snažíš se sice napodobit v obsahu ostatní blogy, ale přece jen co si budem namlouvat, pěkný článek-hodně práce...podle mě té práce máš hodně takže 15 bodů!!
Za kopírování tedy máš plný počet 15ti bodů!
3) Články-nápaditost
Své vlastní zážitky na blogu jaksi zanedbáváš, ale hned to vylepšíš připsáním názoru např. pod obrázky atd...což je dobrý nápad =) ...nechybí řetězáky apod. takže o tobě se toho dovím přiměřeně hodně! :) Ovšem články se mi zdají jako všechny u ostatních...obrázky, vyplněný řetězák, pár slov jako jsou různé typy atd...to je celkový nadpis článku, ale uvnitř chybí originalita..zkus vylepšit obsah článku třeba něčím co nemají jiní...=) je to těžké ale když budeš chtít, myslím že si s tím poradíš =) Články jsou tedy pěkné ale něco jim chybí....
Jinak za články dostáváš tedy 15 bodů

4) Design
No... trošku nesladěné kostkované pozadí...záhlaví je naprosto geniální a je škoda že nevynikne na kostkách k tomu s barvami které se v něm vůbec nevyskytují, ale kritizovat umí každý a každý má jiný vkus! =) dalším záporem je modrá barva v odkazech-nevim kde jsi na ni přišla xD...ale vynahradíš to chytlavými články takže se zase tolik neděje...design je podstatný, ale když píšeš voloviny tak stejně vůbec nezaujme... přesto ho musím zhodnotit.
Za design dostáváš pouhých 120 bodů...

5) menu
Konečně tu máme menu..zřejmě se ti líbí předešlé nastavení blog.cz s rubrikami... neberu ti to, každému se líbí něco jiného...další rubriky už bych nepřidávala, protože nový návštěvník nenajde hned co potřebuje a to už je potíž...takhle je to akrorát...líbí se mi originalita menu-máš své rubriky.. u ostatních blogů je to samé Picty, hudba, Me atd... ale ty to máš prostě tématicky velmi zajímavé a úúžasné. sice je tam pár nedostatků -za které schazuju 2 body ale je to jinak přímo bombastický! =)
Dostáváš úžasných 13 bodů

Celkově tedy dostáváš 63 bodů z 80 možných!
Bravo! jsem hodně přísná si myslim v bodování a tenhle výsledek není vůůbec mizerný ...ve škole je to jako dvojka, takže hlavu vzhůru! =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Breeze Breeze | Web | 6. prosince 2008 v 22:35 | Reagovat

Děkuju za hodnocení i kritiku, pokusím se nedostatky vylepšit. Díkes:)paa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ti, co mě zaujali...
°
Breeze ° Diane °Ryouko ° Petit°Minet ° *PuNk_pRiNcEsS* ° Crazy_G!rl °


Chceš, abych si tě taky všimla? Pak jdi sem...